top of page

HİZMETLERİMİZ 

DEMİR HURDA 

Hurda Demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla öne çıkmaktadır. Hurda Demir Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir. Şuan piyasada en iyi demir hurda fiyatını firmamız vermektedir. Güncel Demir Hurda Fiyatları için bizimle iletişim bölümümüzde ki numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Bizden teklif almadan Demir Hurdanızı satmamanızı tavsiye ediyoruz.

KROM HURDA 

Krom hurda alımı, hurda; işlevini yitiren ve artık kullanım uygunluğunu kaybetmiş tüm nesnelere verilen isimdir. Hurda kavramına dahil olan tüm ürünlerin geneli geri dönüşüme hizmet eder. Geri dönüşüm hem ekonomik kalkınma hem de doğayı korumak adına gezegenimize fayda sağlamayı amaçlar. Krom bir maden olmakla beraber ülkemizde ihracatı en çok yapılan ürün olarak tanımlanabilir. Kromun kullanım alanını saymakla bitiremesek de sıklıkla çeliğin sertleştirilmesinde ve paslanmaz çelik üretimi için alaşım elde edilmesinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Madeni eşyaların yapımında büyük bir önemle kullanılan paslanmaz kromun zamanla hurdaya dönüşmesi de söz konusudur.krom hurdalarınız ile alakalı olarak bilgi alabilir ve bir fiyat görüşü alabilirsiniz.

HURDA KARŞILIĞI YIKIM 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor. Sizde Hurda Karşılığı Yıkım Yaptırmak İsterseniz Bizi Arayınız.

KABLO HURDA 

Elinizde bulunan Kablo Hurdalarınızı satarak nakit elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Zirve Demir Hurda olarak Kablo Hurdalarınızı yerinizden alıyor ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.

Asma Kablolar

BAKIR HURDA 

Bakır Hurdası, değerli metallerdendir. Mutfak eşyası yapımı, elektrik ve elektronik sanayi başta olmak üzere birçok alanda kullanılır.Diğer metallerde olduğu gibi Bakır metalinin de ham maddeden yani madenden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden çok daha zor ve maliyetlidir.

Bu nedenle elinizde bulunan bakır ürünleri bir değere dönüştürmek için firmamız üzerinden hizmet alarak satış gerçekleştirebilirsiniz. Sizde Bakır Hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek istiyorsanız bize ulaşarak değerinde Hurdanızın alımını yapabiliriz. Kapınıza kadar gelerek Bakır Hurdalarınızı almaktayız.

ELEKTRONİK HURDA 

Elinizde bulunan bilgisayar Hurdası , cep telefonu Hurdası ve elektronik Hurdalarınızı yüksek fiyatlardan alıyor ve doğaya tekradan kazandıyoruz. 

Tüm elektronik cihazlarınızı değerlendiriyor ve geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Tüm bilgisayar ve bilgisayar bileşen Hurdalarınızı alıyoruz. Anakart , Cpu , Ram , Hardisk bilgisayar ve notebook Hurdalarınızı değerlendiriyoruz. Eski cep telefonu Hurdalarınızı , değerlendiriyor imha ediyor ve geri dönüşümünü sağlıyoruz.

bf4b2bde-8fda-4f53-99d5-0e1ac7e68968.jpg

SARI PİRİNÇ HURDA 

Elinizde bulunan Sarı Pirinç Hurdalarınızı satarak nakit elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Zirve Demir Hurda olarak Sarı Pirinç Hurdalarınızı yerinizden alıyor ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.

Arayın, hemen gelelim.

ÇİNKO HURDA 

Çinko hurdası ve çinko hurdacılık, çinko hurda ve hurda çinko geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan elementler arasında yer almaktadır. Elinizde atıl olarak bulunan çinko hurdalarınızı nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

KURŞUN HURDA 

Elinizde bulunan kurşun Hurdalarınızı satarak nakit elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zirve Demir Hurda olarak kurşun Hurdalarınızı yerinizden alıyor ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz. Kurşun, Oldukça maliyetli ve ülkeler için çıkarılması külfetli olan kurşun madeni, tüm gelişmiş ülkelerin oldukça sıklıkla kullandıkları ve ihtiyaç duydukları bir alaşımdır.

Ülkeler kaynak israfını azaltmak ve korumak için bu kurşunların artık kullanılmayacak ve atık hale gelmiş durumundan faydalanarak, yeniden işleme almış, bu atık kurşunlardan yeniden hammadde açığa çıkarmayı başarmışlardır

kursun.jpg

PASLANMAZ  HURDA 

Elinizde bulunan paslanmaz Hurdalarınızı satarak nakit elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zirve Demir Hurda olarak Paslanmaz Hurdalarınızı yerinizden alıyor ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.

Paslanmaz çelik ve Paslanmaz Hurdalarınızı hammaddeler piyasada 304 18/10, 430, 202 şeklinde anılmakta genelliklede 0.30 mm kalınlıktan başlayıp 4 mm ye kadar saçlar halinde pazar piyasasına sürülmektedir. Uzmanlar paslanmaz çeliğin kullanım alanını her geçen gün genişletmekte ve buna istinaden geri dönüşümün önemi daha da artmaktadır.

img_8.jpg

ALÜMİNYUM  HURDA 

Geri dönüşüm sayesinde tekrardan kullanılmakta olan alüminyum hurda, yeniden üretilen alüminyumla kıyaslandığında %35’e varan yani 3’te 1 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Böylece yer altı zenginlikleri daha fazla korunmuş olacak ve içimize çektiğimiz havayı da daha az kirletmiş olacağız dolayısıyla gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabileceğiz.

HURDALIK HURDA HURDA FİYATLARI.jpg

AKÜ HURDA 

Hurda akü, atık akü gibi atıkların toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uygunluk görüşü ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

MAKİNE  HURDA 

Makine Hurdacısı mı arıyorsunuz ? Makineler oldukça pahalı araçlardır. Kullanım ömrü dolduğunda ya da makineler kullanılmayacak duruma geldiğinde bunları Hurdaya vermeniz gerekebilir. Bu noktada Zirve Demir Hurda olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Aracımızla kapınıza kadar gelerek Makine Hurdalarınızı ederinde alıyor, ödemelerinizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz. Firmamız, belirlenen Hurda makine fiyatları kurlarına ilaveten, müşterilerine yüksek fiyat garantisi vermekte, piyasa koşullarına göre avantajlı ticaret gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

makinehurdasialimi.jpg
bottom of page